Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
  • GÜVENLİ SİTE

    100% Güvenlikli

  • ÜCRETSİZ KARGO

    400$ Üzeri Siparişlerde

  • SİPARİŞ HATTI

    -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

  • CAZİP FİYAT

    Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

BİGES

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
  8-port 10/100/1000T 16Gbps kapasite 23.8Mpps iletim hızı -20°C ~ 60°C çalışma ısı aralığı 12-48V DC aralığında çalışma ve paralel besleme girişi özelliği   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
  4 port 10/100TX Ethernet konnektor + 1 port 100FX SC 4 dahili PoE enjektör 1 Gbps kapasite 1.488Mpps iletim hızı-40°C ~ 85°C çalışma ısı aralığı   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
IEEEStandart IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x ile uyumlu Aktarım Modu Otomatik anlaşma, tam çift yönlü ve yarım çift yönlü aygıtları destekler Kablo Kategori 5 Aktarım Mesafesi 20 km (tekli mod) Dalga Boyu 1310nm Konnektörler SC ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
  Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC LX, Single-Mode, 10km) Transceiver, 3.3V   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
  Fiber optik dönüştürücü 1 Port (Mini GBIC SX, Multi-Mode, 0.5km) Transceiver, 3.3V   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik SingleMode Fiber Optik Video Coax Dönüştürücülerle beraber kullanılır. Simplex, FC/PC-SC/PC, SingleMode, 9/125 mikron   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik Multimode Ethernet switchler ve coax çeviricilerle birlikte kullanılır. Duplex, SC/SC Multimode, 50/125µ, OM2, LSZH   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik Single Mode Ethernet switchlerle beraber kullanılır. Duplex SC/PC-SC/PC Singlemode 9/125µ   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik Single Mode 16 Kanal Fiber Optik Video Coax Dönüştürücü ve Ethernet Switchlerle beraber kullanılır Duplex LC/SC Singlemode 9/125µ, OS1, LSZH   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik UTP Cat5E Patch Cord 5m Gri Özellik UTP Cat5E Patch Cord 3m Gri Özellik UTP Cat5E Patch Cord 2m Gri Özellik UTP Cat5E Patch Cord 1m Gri   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik UTP Cat6 Patch Cord 5m Gri Özellik UTP Cat6 Patch Cord 3m Gri Özellik UTP Cat6 Patch Cord 2m Gri Özellik UTP Cat6 Patch Cord 1m Gri   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Teknik FO Pigtail SC SM 9/125mikron 1m Tight Buffer   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Teknik FO Pigtail SC MM 50/125mikron 1m Tight Buffer multimode   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Özellik 28 parça Fiber Optik Terminasyon Kiti   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Port Girişi 16 / 8 / 4 / 2 / 1 Kanal Video Giriş Seçenekleri Dalga Boyu TX1310/RX1550nm(Verici) - TX1550/RX1310nm(Alıcı) Fiber Tipi Single Mod Mesafe 20 km Video Arayüzü 16 Kanal BNC Giriş/Çıkış Empedansı 75 Ohms S..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84