Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
  • GÜVENLİ SİTE

    100% Güvenlikli

  • ÜCRETSİZ KARGO

    400$ Üzeri Siparişlerde

  • SİPARİŞ HATTI

    -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

  • CAZİP FİYAT

    Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

BİGES

Göster:
Sırala:
Görünüm: ListeTablo
Giriş/Çıkış L2 Gigabit Giriş-Çıkış Kapasite 56 Gbps İletim Hızı 41,7 Mpps Network Ports 24 adet 10/100 RJ-45 +2 adet Dual (2x1000 Base-T ports, RJ-45-2xmini-GBIC slots, SFP)   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Port 8x10/100/1000 BaseT Port+2xDual Personality GbE Port Kapasite 20 Gbps İletim Hızı 14,9 Mpps Protokoller 16K Mac Adres, IPv6 Desteği, 4M Buffer, iStacking, IGMP Snooping v1-v2-v3, 4K Dynamic VLAN, MAC Filtering, MAC Freeze, Intrusion Lock, Specifi c MAC Forwarding, 448K Buffer, SNMP ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Port 8x10/100/1000 BaseT PoE Port + 2xDual Personality GbE Port Kapasite 20 Gbps İletim Hızı 14,9 Mpps Protokoller 16K Mac Adres, IPv6 Desteği, 4M Buffer, iStacking, IGMP Snooping v1-v2-v3, 4K Dynamic VLAN, MAC Filtering, MAC Freeze, Intrusion Lock, Specifi c MAC Forwarding, 448K Buffer,..
$0.00
0 yorum yapılmış.
..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Açıklama Single Mode Fiber SX MiniGBIC Modul, 1310 nm wavelength, 10 KM Max Transmission Mesafesi, LC konnektor   ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Port 20x10/100/1000 BaseT Port + 4xDual Personality GbE Port + 1x10GbE Module Kapasite 96 Gbps İletim Hızı 71,4 Mpps Protokoller 8K Mac Adres, IPv6 Desteği, 768K Buffer, iStacking, IGMP Snooping v1-v2-v3, 4K Dynamic VLAN, MAC Filtering, MAC Freeze, Intrusion Lock, Specifi c MAC Forwardin..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Port 24xDual Personality GbE Port + 1x10GbE Module + 2x12 Stacking Port Kapasite 144 Gbps İletim Hızı 100 Mpps Protokoller 8K Mac Adres, IPv6 Desteği, 768K Buffer, IGMP Snooping v1-v2-v3, 4K Dynamic VLAN, MAC Freeze, Loop Guard, RMON Four, LLDP, RIP/OSPF, Static ve Policy Routing, ACL L2..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Network Ports 20x10/100/1000 BaseT+ 4xDual Personality GbE+ 2x10GbE Port Kapasite 88 Gbps İletim Hızı 65,5 Mbps IEEEStandart 32K Mac Adres, IPv6 Desteği, 4M Buffer, Physical Stacking, LLDPMED, ACL, 802.1ab, 802.1p, 802.3x, 802.3az, 802.1d, 802.1s, 802.1x, 802.1Q, sFlow  ..
$0.00
0 yorum yapılmış.
Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84