Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Çatalca Kamera Sistemleri Alarm

 

Kamera sistemleri ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden ve müşteri ihtiyaçlarına yanıt verecek projelere imza atan firmamız, kendinizi yaşam alanlarınızda çok daha güvenli hissetmenizi sağlıyor. Çok uzun zamandan beridir faaliyetlerini devam ettiren firmamız, çözüm odaklı çalışmaları ile birlikte kendine değer katmaya devam ediyor.

Kamera Sistemlerinin Özellikleri

Yaşam alanlarında can ve mal kaybının önlenmesi adına çok büyük bir yere sahip olan kamera sistemleri, her alana ve ihtiyaca yanıt verebilecek farklı seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Alanda analiz yapıldıktan sonra en uygun modelin seçildiği Çatalca kamera sistemleri hizmetlerinde sizlere her zaman en yenilikçi çözümler sunulmaktadır.

Dış mekan kullanımı için tasarlanan kamera sistemleri hava şartlarına karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kamera sistemlerinin kurulumu uzman personellerimiz tarafından kolaylıkla ve kısa sürede gerçekleştirilebilmektedir. Zengin ürün çeşitliliğine sahip olan firmamız, satış sonrası süreçte de müşterilerini yalnız bırakmıyor.


 

 

Analog Kamera Sistemleri Nedir?

Hem ev hem işyerlerinde kullanılmakta olan kamera sistemleri, günlük hayat içerisinde önemli bir yere sahiptir. Gelişen teknolojiyle birlikte sürekli olarak yenilenen Çatalca kamera sistemleri ile artık daha başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Analog kamera sistemleri kablo sistemi ile çalışıyor olması nedeniyle artık yavaş yavaş daha az tercih edilmeye başlamıştır. Bunun yerine kablosuz ve daha kullanışlı kamera sistemleri kullanılmaktadır. Yeni kamera sistemleri ile birlikte yaşam alanlarında daha üst düzey bir güvenlik önlemi sağlanabilmektedir.

 

Ahd Kamera Sistemleri

Gelişen teknolojinin en başarılı örnekleri arasında yer alan Ahd kamera sistemleri, oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Birçok üstün özelliğe sahip olan ve beklentileri karşılayan Ahd kamera sistemleri, Analog sistemine göre çok daha fazla avantaj sağlamaktadır.

Hırsızlık olaylarında kimlik tespiti yapabilme olanağına sahip olan Ahd kamera sistemleri, sahip olduğu görüntü kalitesi ile birlikte görüntünün bozulmadan yakınlaştırılabilmesini sağlıyor. Her bütçeye yanıt verecek seçenekler sunan kamera sistemlerimiz ile sizlere daha kaliteli ve huzurlu bir yaşam vaat ediyoruz.

Çatalca kamera sistemleriile birlikte sizler de ev ya da işyerlerinizi her zaman koruma altına alma fırsatı elde edebilirsiniz.

 

Elektronik dalında teknoloji ilerledikçe; ahd kamera sistemleri, de hem çeşit hemde kalite bakımından çok değişik açılımlara sebebiyet vermektedir. Örneğin sıradan bir güvenlik kamerası ile istenilen uzaklıktaki bir mesafeden istenilen görüntü elde edilebilir yani 200 mt ilerdeki bir alanı veya 1000mt ilerdeki bir alanı veya 100km ilerdeki bir yeri kablosuz izleyerek dvr kayıt cihazınıza kayıt yapabiliriz.

Güvenlik sistemleri görüntü kalitesi bakımından da en üst düzeydedir. Ahd kamera üretimi yapan firmaların rekabeti ve teknolojik bilginin artması sebebi ile çok kaliteli ürünler çok cazip fiyatlara satılmaktadır, hal böyleyken ahd kamera ihtiyacı olan kişi, kurum veya iş yerlerinin daha uygun fiyatlara, güvenlik sistemleri, kurması demektir. Burada dikkat edilmesi gereken; ahd kamera güvenlik sistemi, kurdurduğunuz firmanın kalıcı geçmişi olması ve güvenilir olmasına dikkat etmek gerekir.

Artık bu işten hiç anlamayan kişiler bile güvenlik sistemi işi yapmaktadır. Alacağınız yerin geçmişini referanslarını ve ahd kameraların detay özelliklerini iyi incelemeniz tavsiye olunur. Güvenlik kameralarında özellikle dış ortamda kullanılan güvenlik kameraları nın led sayısının yüksek olmasına ve en az 700tvl veya daha üstü olmasına dikkat etmelisiniz. Biz Çatalca alarm kamera olarak her türlü bilgiyi herhangi bir ücret talep etmeden vermeye hazırız veya her türlü güvenlik hizmetleriniz için ücretsiz keşif yaparız.

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84