Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Üsküdar Kamera Sistemleri Alarm

Üsküdar Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri evlerde, iş yerlerinde, apartmanlarda güvenlik amacıyla kurulan sistemlerdir. Evde ve ofislerde çalışanınızı kolayca takip edebilir, apartmana giren çıkanı görebilirsiniz. Üsküdar kamera sistemleri firmamız gece ve gündüz görüşü olan aynı zamanda ses kaydetme özelliği olan kamera sistemlerinin kurulumunu yapar. Görüntü kalitesi üst seviyede olup istenildiği zaman hafızasından kayıt alınabilmektedir.

 

Kamera Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamera sistemleri elektronik ürünler olduğu için kesinlikle kaliteli ürünler tercih edilmedir. Görüş kalitesi çok önemlidir. Firmamız satışını yaptığı kamera sistemlerinde yüksek çözünürlüğe önem verir. Kablosuz kamera sistemleri ile uzak mesafeleri bile rahatlıkla görebilirsiniz. Üsküdar kamera sistemleri kurulum ve montaj kısmında müşteriye sürekli teknik destek sağlayan bir firmadır. Kamera sistemleri alırken ses kayıt özelliğinin olmasına dikkat etmeniz gerekir. Firmamızın satışını yaptığı ürünler son teknoloji ile donatılmış ürünlerdir. Frekansları asla birbirine karışmaz, görüntü ve ses net olarak alınır. Tüm ürünlerin 2 yıl garantisi vardır. Hafıza alanları çok geniştir. Dilediğiniz zaman görüntüleri cd ye aktarabilirsiniz.

 

Gizli Güvenlik Kamerası

Gizli kameralar genellikle evlerde kullanılan kamera türleridir. Özellikle bakıcıların görev aldığı evlerde olmazsa olmaz ürünlerdir. Firmamız evlerde istenilen her odaya gizli kamera sistemi kurulumu yapmaktadır. Bu kameraların hafızaları geniştir ve istenildiği zaman kayıt alınabilir. Görüntü kalitesi çok yüksektir ve ses özelliği vardır. Asla cızırtı yapmaz. Boyutları küçük fonksiyonu büyüktür. Hiç kimse gizli kamera olduğunu anlamaz. Firmamız kamera ve güvenlik önlemleri alanında lider bir firmadır. Verilen her hizmet garantili olup müşteri memnuniyeti tek ilkesidir.

 

Kamera Sistemleri Fiyatı Nedir?

Kamera sistemleri fiyatı alınan kameraya göre değişir. Üsküdar kamera sistemleri firmamız kaliteli hizmet ekonomik ücret politikası ile çalışır. Kablosuz kamera sistemleri fiyatı diğer kameralara göre biraz daha pahalıdır. Firmamızı arayarak verilen hizmetler ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Güvenli hizmetin tek adresi olan firmamız müşterilerine uygun ödeme koşulları sunar. Alınan her ürün için kargo ücretsizdir. Sitemize üye olarak kampanya ve duyuruları takip edebileceğiniz gibi siparişinizi de an be an takip edebilirsiniz.


 

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84