Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Arnavutköy Kamera Sistemleri Alarm

Arnavutköy kamera sistemleri

İstanbul ilinde bulunan Arnavutköy kamera sistemleri hizmetleri veren firmamız hem İstanbul ilinde hem de Türkiye genelinde pek çok yerde güvenlik açısından verilebilecek en son kalite ve en son teknolojiye uygun kamera hizmetini vermekteyiz. Kamera sistemi iş yeri veya binalar için çok gereklidir. Çünkü Arnavutköy kamera sistemleri sayesinde istediğiniz her yerin 7/24 gözetimi yapılmaktadır. Ayrıca kamera sistemleri bütün görüntüleri hafızasına kayıt ederek ilerde oluşabilecek bir sorunda görüntüleri kullanabilme imkanı da verir. İşte bu sebeplerden dolayı artık birçok firma günümüzde güvenlik için kamera sistemini kullanmaktadır.

 

Önemli Güvenlik Kamerası Özellikleri
 
Güvenlik kameralarını karşılaştırırken aklınızda bulundurmanız gereken önemli özellikler bulunmaktadır.
Hareket algılama
 
Hareket algılama özelliğine sahip kameralar, kamera kendi görüş alanı içinde hareket izlediğinde size bildirim gönderebilir. Bu bildirimler, durumu izleyebilmeniz için sizi şüpheli etkinlikler konusunda uyarabilir.
 
Görüş açısı alanı
 
Görüş alanı, bir kameranın ne kadar geniş bir açı yapabileceğini gösterir. Bu önemlidir, çünkü ihtiyacınız olan kameraların sayısını ve bunları nereye yerleştirmeniz gerektiğini etkileyecektir .
 
Sesli kamera
Ses özelliği, fotoğraf makinesinin ses alımını bir mikrofon aracılığıyla, hoparlörden ses çıkararak veya her ikisinde de yapabilirsiniz. Her ikisi de olan kameralar interkom olarak ikiye katlanabilir.
 
Wi-Fi Kamera
Wi-Fi özellikli bir kamera, ev ağınıza kablosuz olarak bağlanabilir; bu, kurulum için çok kullanışlı olabilir ve kesilebilecek telleri olmadığı için devre dışı bırakılmasından daha az etkilenir.
 
Gece görüşü
Kameranızın ışık seviyesinin düşük olduğu ortamlardan ışıksız olduğu durumlarda görüntü kaydedebileceği mesafe etkililiğini önemli ölçüde etkileyebilir, zira sıklıkla suç faaliyetleri gece gerçekleşebilir.
 
hareket
Pan ve / veya eğim yapabilen bir kamera, statik bir kameradan daha geniş bir alanı kaydedebilir ve bu nedenle, belirli bir alanı gözlemlemek için gerekli olan toplam kamera sayısını azaltabilir.
 
Maliyet 
Açıkçası, bir kamera çok pahalıya mal oluyorsa, artık korumayı denediğiniz eşya satın alamazsınız, o zaman bir amaca hizmet etmez. Maliyet, her satınalma kararı için bir faktördür.
 
çözüm
Çözünürlük, fotoğraf makinenizdeki görüntünün ne kadar net olacağını belirler. Kameranızın görüntüleri içindeki yüzleri veya öğeleri belirlemeye çalışırken açıkça görünen bir görüntü çok yararlıdır.
 

Kamera Sistemlerinde Farklı Seçenekler Bulunmakta Mıdır?

Firmamız teknolojiye uygun kamera sistemlerini kullanmaktadır. En son sistemi kullanan firmamız kamera sistemleri ile mekanların güvenliğinden emin olabilirsiniz. Firmamızda bulunan kamera sistemlerinin hepsi birbirinden farklı olup bir çok seçenekler bulunmaktadır. Arnavutköy kamera sistemleri olarak her zaman en son sistem kamera hizmetlerini sunmaktayız. Firmamız sayesinde artık hiç bir şeyden korkmanıza gerek kalmayacaktır.

 

İstenilen Her Mekana Göre Kamera Sistemleri Bulunmakta Mıdır?

Firmamızda bulunan sistemler sayesinde sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayabilecek durumdayız. Yani istediğiniz her mekana göre kamera güvenlik sistemlerimiz bulunmaktadır, Arnavutköy kamera sistemleri firması olarak sizler için son teknolojiyi ayağınıza getirmiş bir firmayız. Ayrıca güvenlik sistemlerimiz diğer firmalar gibi yüksek fiyatlarda değil, fiyatlarımız oldukça düşük fiyatlardadır. Amacımız hem sizin güvenliğinizi sağlamak, hem de yüksek paralar ödemek zorunda kalmazsınız. Oldukça uygun olan fiyatlarımız sayesinde istediğiniz Arnavutköy kamera sistemlerini tercih edebilirsiniz.


 

Arnavutköy de Bulunan Kamera Sistemlerinde Fiyat Seçenekleri Nasıldır?

Kamera sistemleri birçok firmada oldukça pahalı fiyatlara sunulmaktadır. Ama firmamız için önemli olan para değil müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir. Bunu amaç edinen firmamız her zaman için bu doğrultuda çalışmış ve kendini sürekli geliştirmiştir. Firmamız sizlerin güvenliğini sağlarken asla size fazla fiyatlar sunmamaktadır. Firmamız sayesinde artık istediğiniz her yerin güvenliğini en ucuz şekilde halledebilirsiniz. Verdiğimiz hizmette her zaman lider olan firmamız sizler için her zaman en son teknoloji ürünleri getirir ve sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84