Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Beylikdüzü Kamera Sistemleri Alarm

Beylikdüzü Kamera Sistemleri

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte kamera ve görüntü sistemlerinde de büyük yenilikler yaşanmaktadır. Bu anlamda güvenlik kamera sistemlerinde, hayatın pek çok alanında güvenliği sağlamak ve tedbir alma maksadıyla yeni tasarımlar geliştirildi.Beylikdüzü kamera sistemleri; cadde ve sokaklarda, iş yerlerinde, ofislerde, alışveriş merkezlerinde, ev ve apartmanlarda, insan yaşam alanlarının her noktasında son teknoloji ürünleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Şirketimiz insanların kendini güvende hissetmeleri için çalışmaktadır.

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Beylikdüzü kamera sistemleri olarak, iç ve dış mekanlarda her türlü güvenliği sağlamak adına sistem kurulumunu özenle yapmaktayız. Kameralar, kurulduğu alanda sahip olduğu açıya göre, görüntü alır ve bu görüntüleri kaydeder. Ayrıca mikrofon vasıtasıyla seslerin kaydedilmesi de sağlanır. Bununla beraber kamera sistemleri, barındırdığı sensör sistemi ile tehlike anında alarm verir ve izleme merkezimize sinyal göndererek önlem alınmasını sağlar. izleme merkezine gelen sinyaller doğrultusunda polis, ambulans veya itfaiye birimlerini alana yönlendiriyoruz.

 

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Güvenlik kamera sistemleri, sahip olduğu özelliklere göre çeşitlilik göstermektedir. CCTV kamera sistemlerimiz; Analog CCTV, IP CCTV, Hybrid CCTV şeklinde sınıflandırılabilir.

Analog CCTV: Bu sistem; sabit kameralar, hareketli kameralar, switch, kayıt cihazı (DVR), sistem kontrol ünitesi, monitör, izleme yazılımından oluşmaktadır. Kamera kurulduğu bölgede aldığı görüntüleri UTP kabloları üzerinden kayıt cihazına iletir. Kayıt cihazı (DVR), bu görüntüleri dijitale çevirerek saklar.

IP CCTV: Bu sistemin parçaları; IP kameralar, Ağ Video Kaydedici, IP Encoder ve Decoder, izleme ve kayıt yazılımdır. Sisteme gelen görüntü ağ kayıt cihazına (NVR) iletilir ve dijital olarak saklanır.

Hybrid CCTV: Analog CCTV ve IP CCTV sistemlerinin birleştirilmesi olarak da görülen sistemde görüntü DVR üzerinden kaydedilir. Bu görüntüler, VGA/HD 720p/HD 1080p gibi yüksek çözünürlükte kaydedilir.

 

Firma Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik sistemlerinde etkin çözüme ulaşabilmek ve ileride daha büyük sorunlar yaşamamak için alanında yetkin ve tecrübe sahibi firmalarla çalışmak gerekir. Beylikdüzükamera sistemleri olarak, kaliteli ürün garantisi ve üstün hizmet anlayışı ile her türlü kamera sistemini sizin için kuruyoruz.

 

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84