Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Beyoğlu Kamera Sistemleri Alarm

Beyoğlu Kamera Sistemleri

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ile insan hayatını kolaylaştıracak pek çok gelişme görülmeye başlandı. Buna paralel olarak görüntü sistemleri ve kameralarda da birçok yenilik yapıldı. Özellikle kamera güvenlik sistemlerinde, her türlü suç ve suçluya karşı ileri teknoloji görüntü sistemleri kullanılmaya başlandı. İnsan hayatının güvenliğini korumak ve gereken tedbirin alınması için yeni tasarımlar geliştirildi. Beyoğlu kamera sistemleri bu anlamda yaşam alanlarında güveni sağlamak için çalışmaktadır. Kamera sistemlerimiz; iş yerlerinde, ofislerde, cadde ve sokaklarda, ev ve apartmanlarda, alışveriş merkezlerinde kısaca yaşam alanlarının her noktasında müşterilerine son teknoloji ürünleri ile hizmet vermektedir.

 


 

 

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Güvenlik kamera sistemleri, dış ve iç mekânlarda tedbir alma ve güvenliği korumak için tasarlanmıştır. Beyoğlu kamera sistemleri olarak her alanda kamera güvenlik sistem kurulumu yapıyoruz. Kameralarımız kuruldukları alanda çevreyi gözler ve gelen görüntüyü kaydeder. Görüntü ile beraber mikrofon sistemiyle ortam sesleri de kaydedilmektedir.

Kamera sistemlerimiz, üzerinde bulunan sensör sistemi ile herhangi bir tehlike anında sinyal göndererek alarm verilmesini sağlar. İzleme merkezimize gelen sinyal doğrultusunda bölgeye itfaiye, polis veya ambulansın yönlendirilmesi sağlanır.

 

Güvenlik Kamera Çeşitleri

Kamera sistemleri özelliklerine ve kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösterirler.

Analog CCTV: Bu sistem, hareketli ve sabit kameralar, kayıt cihazı (DVR), switch, sistem kontrol ünitesi, izleme yazılımı ve monitör gibi parçalardan oluşur. Gelen görüntüler DVR kayıt cihazına dijital olarak kaydedilir ve saklanır.

IP CCTV: Bu sistem, IP Encoder ve Decoder, IP kameralar, Ağ Video Kaydedici, kayıt yazılımı parçalarından oluşur. Kameralara gelen görüntü NVR kayıt cihazına dijital olarak kaydedilir ve saklanır.

Hybrid CCTV: Bu sistem, IP CCTV ve Analog CCTV kamera sistemlerinin birleşmesi olarak görülebilir. Sistem görüntüyü DVR kayıt cihazına kaydeder.

 

Firma Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Güvenlik kamera sistemlerinde beklentilerin karşılanması ve ileride daha büyük problemlerin yaşanmaması için alanında yetkin firmalarla çalışmak gerekir. Beyoğlu kamera sistemleri olarak müşteri memnuniyeti doğrultusunda, kaliteli ve son teknoloji ürünlerimiz ile her türlü güvenlik kamera sistem kurulumu yapıyoruz.

 

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84