Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Esenyurt Kamera Sistemleri Alarm

Esenyurt Kamera Sistemleri

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte güvenlik sistemlerinde de büyük bir ilerleme kaydedildi. Güvenlik kamera sistemleri, iş yerlerinde, ofislerde, cadde ve sokaklarda, alışveriş merkezlerinde, ev ve apartmanlarda, kısacası yaşam alanlarının birçok yerinde, insanların güvenliğini korumak için geliştirildi. Kamera sistemleri sayesinde insanlar kendilerini daha güvende hissetmektedir. Ayrıca güvenlik kameraları sayesinde birçok suç ve suçlunun tespiti de yapılabiliyor. Esenyurt kamera sistemleri olarak son teknoloji ürünlerimiz ile her türlü iç ve dış mekân güvenliğini sağlamak için çalışmaktayız.

 


         

 

 

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Esenyurt kamera sistemleri, iç ve dış mekânlarda, çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Kamera sistemleri, kurulduğu bölgede sahip olduğu açıya göre çevreyi gözler ve görüntüyü kayıt altına alır. Kullanılan kameralara dâhil olan veya sonradan ekleme yapılabilen mikrofon sayesinde ses kaydı da alınabilmektedir. Bununla beraber sistem, ısı veya hareket sensörleri sayesinde olası bir tehlike anında alarm verme işlevlerine de sahiptir. Alarm sensör sistemlerinden gelen sinyaller, izleme merkezimize iletilir. Buna göre itfaiye, polis veya ambulansın alana yönlendirilmesi yapılır.


Güvenlik Kamera Çeşitleri

Teknolojinin gelişmesiyle beraber CCTV güvenlik kamera sistemlerinde de çeşitlilik meydana gelmiştir. Firmamız tarafından da kullanılan CCTV kamera sistemlerindeki bu çeşitlilik, Analog CCTV, IP CCTV ve Hybrid CCTV şeklinde adlandırılır.

Analog CCTV: Sabit ya da hareketli kameralar, switch, sistem kontrol ünitesi, kayıt cihazı, monitör ve izleme yazılımından oluşur. Bu kameralar tarafından çekilen görüntüler UTP kabloları üzerinden kayıt cihazına iletilir. Kayıt cihazı tarafından görüntüler dijitale çevrilip yüksek kalitede saklanır.

IP CCTV: Bu sistem, IP Encoder ve Decoder, IP kameralar, Ağ Video Kaydedici, izleme ve kayıt yazılımından oluşur. IP kameralar üzerinden gelen görüntü ağ kayıt cihazına gönderilir ve saklanır. Bu sistemde görüntü sistemden bağımsız bir yerde kayıt altına alınabilmektedir.

Hybrid CCTV: IP CCTV ve Analog CCTV birleşmesi olarak kabul edilen bu sistemde görüntü, VGA/HD 720p/HD 1080p çözünürlüğünde kayıt altına alınabilir.

 

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenlik ve tehlikelere karşı tedbir alma konusunda etkin çözüm sunması beklenen kamera sistemlerini satın alırken, firmanın kurumsal kimliğine ve tecrübesine dikkat edilmesi gerekir. Esenyurt kamera sistemleri olarak, kaliteli ürün ve üstün hizmet garantisiyle kamera sistem kurulumu yapmaktayız.


 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84