Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Eyüp Kamera Sistemleri Alarm

Eyüp Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri; ofislerde, iş yerlerinde, ev ve apartmanlarda, cadde ve sokaklarda, alışveriş merkezlerinde insanların güvenliğini korumak ve gerekli tedbirlerin alınabilmesi için tasarlanmıştır. İnsanlar, kamera sistemleri sayesinde, kendilerini daha çok güvende hissetmektedirler. Aynı zamanda güvenlik kamera sistemleri aracılığıyla birçok suç ve suçlu anında tespit edilebilmektedir. Eyüp kamera sistemleri de bu anlamda son teknoloji ürünleri ile iç ve dış mekânlarda güvenliğin korunması için hizmet vermektedir.


 

 

Kamera Sistemleri Nasıl Çalışır?

Kamera sistemleri dış ve iç mekânlarda, değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Eyüp kamera sistemleri, kurulduğu alanda hâkim olduğu açıya göre çevreyi gözler ve gelen görüntüleri kaydeder. Bununla beraber kameralarda bulunan mikrofon aracılığıyla sesleri de kaydetme özelliği taşır.

Güvenlik kamera sistemleri, sahip olduğu sensör sistemi sayesinde tehlike anında sinyal göndererek alarm verme işlevine de sahiptir. Gelen sinyallerin alarm merkezimize iletilmesiyle birlikte, alana itfaiye, ambulans veya polisin yönlendirilmesi sağlanır.


Güvenlik Kamera Çeşitleri

Teknolojinin gelişmesi ile güvenlik kamera sistemlerinde de hızlı bir ilerleyiş ve çeşitlenme meydana gelmiştir. Şirketimiz tarafından CCTV kamera sistemleri kullanılmaktadır. “Kapalı Devre Televizyonu” anlamı olan CCTV kamera görüntüleme sistemlerinin; IP CCTV, Analog CCTV, Hybrid CCTV şeklinde çeşitleri vardır.

IP CCTV: IP kameralar, IP Encoder ve Decoder, Ağ Video Kaydedici (NVR) ve kayıt yazılımından oluşur. Bu sistemde, IP kameralar tarafından gelen görüntüler, ağ kayıt cihazına (NVR) gönderilir ve burada saklanır. Bu sistemde görüntü, uzak bir lokasyondan izlenebilir ya da sistemden bağımsız bir yerde görüntü kayıt altına alınabilir.

Analog CCTV: Sistem; sabit veya hareketli kameralar, kayıt cihazı (DVR), switch, sistem kontrol ünitesi, izleme yazılımı ve monitör gibi parçalardan oluşur. Kameralara gelen görüntü UTP kabloları vasıtasıyla DVR iletilir. DVR yani kayıt cihazı bu görüntüleri dijitale çevirir ve saklar.

Hybrid CCTV: Bu sistem, IP CCTV ve Analog CCTV sistemlerinin birleşmesi olarak da ifade edilebilir. Görüntü, yüksek çözünürlükte kayıt altına alınabilir.

 

Firma Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güvenlik ve tedbir alma noktasında etkili çözüm isteyen kişilerin, çalışmak istedikleri firmanın yetkinliğine ve deneyimli olmasına dikkat etmeleri gerekir. Eyüp kamera sistemleri olarak, üstün hizmet anlayışı ve kaliteli ürün garantisiyle her çeşit güvenlik kamera sistemlerinin kurulumunu yapıyoruz.

 

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84