Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Fatih Kamera Sistemleri Alarm

Fatih Kamera Sistemleri

Kamera ve güvenlik sistemlerinin her geçen gün daha fazla kullanılıyor olması hem güvenlik eksiklerini tamamlıyor hem de kötü niyetli kişiler tarafından ala ve cana verilebilecek olası hasarlar engellenebiliyor. Bilindiği üzere kamera sistemleri de teknolojinin yol almasıyla beraber oldukça fazla geliştiler.

Eskiden kullanılan analog kamera sistemlerini şimdilerde yeni yeni AHD denilen yüksek çözünürlüğe sahip kayıt alabilen kameralar ve internet tabanlı çalışabilen IP kamera sistemleri alıyor. Fatih kamera sistemleri kamerasepetim.com sitesi üzerinden satışını gerçekleştirdiği kameralar içinden ihtiyacınıza yönelik ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Firmamız Data Güvenlik kamera, alarm ve güvenlik sistemleri konusunda 16 yıldan fazla bir süredir sektöre hizmet vermektedir. Plan, projelendirme, montaj ve devreye alma hizmetleri dışında internet sitemiz üzerinden güvenlik sistemlerine ait ekipman satışını da gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Kamerada Gece Görüş Özelliğinin Önemi

Gece görüş özelliği olan kameralar en işlevsel kamera ürünleridir. Kameralara gece görüş özelliği kazandıran IR LED'ler kameraların karanlık şartlarda ve ece vakitlerinde görüntü alabilmesini sağlamaktadır. Bilindiği üzere hırsızlık olayları en çok gece vakitleri meydana gelmektedir ve bu yüzden güvenlik için kullanılan kamera sisteminin de ece görüş özelliğine sahip olması önemli bir gerekliliktir. Sitemizde gece görüş özelliğine sahip birçok kamera çeşidi ve modeline ulaşım sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan fatih kamera sistemleri ile diğer görüntüleme sistemi ekipmanlarını uygun fiyata satın alabileceğiniz sitemiz satış sonrası destekle de yanınızda oluyor.


Kayıt Cihazları ve Kamera Kabloları

Kamera sistemini performans açısından etkileyen en önemli faktörler arasında kayır cihazları ve iletişim kabloları da yer almaktadır. Kayıt cihazının kayıt yapma hızı ve iletişim kablolarının üretim kalitesi sistemin çalışma performansını doğrudan etkilemektedir. İhtiyacının 8-16-32 kanallı kayıt cihazlarını, NVR cihazlarını ve CCTV kamera kablolarını uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle firmamızdan temin edebilirsiniz.

 

Güvenli Ödeme ve Hızlı Kargo Hizmeti

Firmamızdan yapacağınız alışverişler SSL sertifikalı internet sitemiz üzerinden güvenilir biçimde yapılmaktadır. 400 $ ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz ve hızlı kargo imkanınızın da bulunduğu sitemizin piyasanın Fatih kamera sistemleri konusundaen cazip fiyatlara sahip olduğunu taahhüt ediyoruz.


 

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84