Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Gaziosmanpaşa Kamera Sistemleri Alarm

Gaziosmanpaşa Kamera Sistemleri

Günümüze birçok apartman dairesi, kamu kurum ve kuruluşu, kişi veya kişiler güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyuyor. Yaşadığımız dönemde güvenlik sistemlerine duyulan ihtiyaç lüks olmaktan çıkarak gereklilik haline gelmiştir. Güvenliğiniz ve konforunuz için güvenlik sistemleri konusunda profesyonel hizmet alabileceğiniz Gaziosmanpaşa kamera sistemleri firmamız, bina kontrol sistemlerinden otomasyon sistemlerine, personel devam sistemlerinden elektronik güvenliğe dair satış ve teknik hizmet sunuyor. Tüm teknik personellerimiz alanında uzman olup, alarm ve kamera sistemleri konusunda profesyonel hizmet sunmaktayız.


Kurumsal Çerçevemiz

Müşterilerimizin elektronik güvenlik sistemleri konusunda ihtiyaç duyduğu etkin ve kalıcı çözümleri kaliteyle buluşturan Gaziosmanpaşa kamera sistemleri firmamız, sektörün en etkin engatörleri arasında yerini almaktadır. %100 yerli sermayeyle kurulan teknoloji şirketimiz, değişim, gelişim ve yeniliklere ayak uydurarak son teknolojiye dayalı ürün ve hizmet tedarikçisi olup tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurmaktadır. Data Güvenlik olarak 2003 yılından bu yana bulunduğumuz sektörde kazandığımız tecrübe ve bilgi birikimi toplam çözüm yaklaşımıyla ele alarak müşteri memnuniyetini sağlamaya maksimum önem veriyoruz.

Hizmet ve Uygulamalarımız

Gaziosmanpaşa kamera sistemleri olarak toplam kalite yönetimi yaklaşımıyla hareket etmekte olup her bir personelimiz konusunda uzman ve tecrübe sahibi kişilerdir. Asla kalite politikasından taviz vermeyen şirketimiz, siz değerli müşterilerimizin maddi veya manevi zarar uğramaması, suç unsuru taşıyacak olaylarla karşılaşmaması adına tüm kamera sistemleri, turnike sistemleri, alarm sistemleri, gizli kamera mekanizmaları, yangın alarm sistemleri, doğal afet alarm sistemleri gibi önlem ve güvenlik konusunda duyacağınız tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunuyor. Ayrıca firmamız tüm bu hizmetlerin profesyonelce kurulumunu yerine getiriyor.

 

Kamerasepeti.com Online Satış Mağazamız

Binlerce çeşit kamera sistemi, alarm sistemi, yangın alarm sistemi, turnike sistemleri ve bunun gibi pek çok kamera ekipmanına resmi satış mağazamız üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Sitemizde hazır alarm setlerinden hazır kamera setlerine, bilgisayar aksesuarlarından yangın ihbar sistemlerine kadar çok geniş yelpazede ürün kataloğu yer alıyor. Fonksiyonel ve görüntü kalitesi yüksek binlerce farklı kameranın yer aldığı dijital mağazamızda gereksinim duyduğunuz kamera sistemlerini en uygun fiyatlar ile satın alabilir, kurulumunu yapmamızı talep edebilirsiniz.

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84