Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Kağıthane Alarm Kamera Sistemleri

Kâğıthane Kamera Sistemleri

İnsanlar can ve mal güvenliği tehdit eden durumlardan korunmak için güvenlik sistemlerine ihtiyaç duyarlar. Bu sistemler teknolojinin gelişmesiyle birlikte fonksiyonel olarak daha kullanışlı hale gelmiştir.

Kamera Sistemleri Alırken Nelere Dikkat Edilir

Kamera sistemleri alırken bazı hususları bilmek gerekir. Kâğıthane kamera sistemleri firmamız gece görüşü olan kızılötesi teknolojisi ile üretilen kamera sistemlerinin satışını ve kurulumu yapar. Görüntü kalitesi ve çözünürlük oranı çok önemlidir. Kameranın kurulacağı alan ve görüş mesafesi dikkate alınmalıdır. Firmamız kurulumunu yaptığı kamera sistemleri için iki yıl garanti verir. Firmamızın teknik desteği kamera kurulumu sonrasında da devam etmektedir. Kamera sistemleri hava koşullarına uygun üretilir. Kâğıthane kamera sistemleri her alana ve ortama uygun kamera sistemleri kurulumu yapar.

 


 

Ev Kamera Sistemleri

Ev kamera sistemleri daha çok bebeklerin güvenliğini sağlamak içindir. Firmamızın kurulumunu yaptığı kamera sistemleri görüntü kirliliğine neden olmaz. Daha çok kablosuz kamera sistemleri ile kaliteli görüntü elde edilir. Aynı zamanda ortam dinlemesi yapılabilir. İnternet bağlantısı sayesinde akıllı telefonlardan izleme imkanına sahip olursunuz. Kablosuz kamera sistemleri aldığı görüntüyü vericiye iletir. Hafıza kapasiteleri çok yüksektir. Geçmiş kayıt özelliği sayesinde görüntüler bir aya kadar saklanır. Kayıt edilen görüntüler flash belleğe alınabilir. Kağıthane kamera sistemleri firmamız ile kendinizi ve çocuğunuzu daha güvende hissedebilirsiniz.

 

 

 

Bina Kamera Sistemleri

Bina kamera sistemleri ortak yaşam alanlarında güvenliği sağlamak için kullanılır. Hırsızlar için caydırıcı bir yöntemdir. Binaların kullanım alanlarına göre sayısı belirlenir. Büyük sitelerde çok daha fazla kamera tercih edilir. Görüntü kalitesi net ve hafızaları geniştir. Firmamızın montajını yaptığı kamera sistemleri son teknolojik özelliklere sahiptir. Binalarda daha çok kablosuz sistem kullanılır. Kablolu kamera sistemleri eğer alt yapı yoksa yüksek maliyetlere neden olabilir.

 

 

Firmamız bina güvenlik kamera sistemleri kurulumunu deneyimli personel eşliğinde yapar. Maliyeti uygun olup kullanılan kamera sistemi modern yöntemlerle donatılmış sistemlerdir. Kâğıthane kamera sistemleri firmamız profesyonel hizmet anlayışı içinde kurulum ve montaj yapar. Her türlü sorularınız için firmamızı aramanız gerekir. Yetkili müşteri temsilcimiz her türlü sorularınızı cevaplayacaktır.

 

 

Ahd kamera sistemlerindeki bu fiyat farklılıkları her türlü güvenlik malzemeleri için geçerlidir. Kablosuz güvenlik kameraları, güvenlik kamera fiyatları, bakımından biraz daha pahalıdır, güvenlik kamera sistemleri, kurulumu yaptırmak isteyenlerin detaylı bilgi almalarını tavsiye ederiz. Güvenlik kamerası, kablosuz güvenlik kamera sistemleri, kameralı kapı zili, Kağıthane ahd kamera takip sistemleri, kablosuz güvenlik kameraları, renkli kapı telefonu, görüntülü kapı telefonu, kameralı kapı telefonu, ürünlerimizden bazıları.

 

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84