Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Kadıköy Alarm Kamera Sistemleri

Kadıköy Kamera Sistemleri

Hırsızlık ve bu gibi kötü olayların her geçen gün daha da çoğalması insanları çeşitli güvenlik tedbirleri almaya yöneltmektedir. Bu tedbirlerin başında ise kamera sistemleri gelir. İnsanlar kamera sistemleri ile gerek ev ve iş yerlerine giren çıkan kişileri görüntüleyebilir gerekse evdeki bakıcıyı ya da iş yerindeki personelleri denetleyebilir. Kullanım amacına göre farklı fonksiyonlar üstlenen kamera sistemlerinin güvenilir bir firma tarafından montajının yapılması oldukça önemlidir. Kadıköy kamera sistemleri olarak firmamız kurulumdan montaja ve daha sonraki dönemlerde müşterilerine her türlü teknik desteği sağlar.

 

Güvenlik sistemleri yıllar geçtikçe gelişti. Aralarından seçim yapabileceğiniz o kadar çok yeni teknoloji ile bir adım geriye gidip kendinize bir gözetim sisteminden ne istediğinizi soracak bazı basit soru sormanız yararlı olacaktır. Öncelikle, evinizin hem iç hem de dışını izlemeniz mi gerekiyor? İçeride, dışarda veya her ikisinde birden çalışmak üzere özel olarak yapılmış güvenlik kameraları ve sistemleri bulunmaktadır.

 
Sonra gözetim sisteminizi nasıl kullanacağınızı kendinize sorun. Gece kullanıyor musun? Gece görüşlü bir kamera düşünün. Sisteminize dışarıdan ve dışarıdan erişmek için uzaktan izleme istiyor musunuz ? Artık mevcut olan tüm akıllı ev ürünleriyle akıllı telefonunuza bağlanabilecek bir sistem seçebilirsiniz. Onları öğelere bırakan bir yerde kameralar kullanıyor musunuz? Suya dayanıklı muhafaza isteyeceksiniz. Sesin yanı sıra videoyu kaydetmek istiyor musunuz? Yerleşik bir mikrofon bulunan bir sistem arayın. Kaç alan izlemeniz gerekir? Kamera sistemleri 1 ila 16 kamera arasında herhangi bir yere gelir ve birçoğu gelecekte sisteminize kameralar eklemenize izin verir.
 

Kamera Sistemi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamera sistemi alırken öncelikle montaj yapılacak mekanın özelliklerine göre tercih edilmelidir. Ayrıca her geçen gün teknolojik donanımları bakımından daha üst model kamera sistemleri üretilmektedir. Kadıköy kamera sistemleri firmamız müşterileri için kaliteyi uygun fiyatla buluşturan bir firmadır. Seçeceğiniz kamera sisteminin görüntü kalitesine, depolama hafızasının yüksekliğine, ses kayıt özelliğinin olup olmamasına ve kablosuz kamera sistemlerinde görüntünün anlık olarak donmadan iletilebiliyor olmasına dikkat edilmelidir.

Firmamız gerek geleneksel gerekse ip kamera sistemleri gibi pek çok kamera sistemlerinin montajının yapılacak alana göre deneyimli teknik ekibi ile projelerini hazırlar ve uygun koşullarda kurulumunu sağlar. Kadıköy kamera sistemleri firmamız kurulumunu yaptığı tüm kamera sistemleri için iki yıl garanti verir.

 

 

İp Kamera Sistemlerinin Özellikleri Nelerdir?

İp kameralar sensörler sayesinde yakaladıkları görüntüleri dijital veriye çevirdikten sonra yetkili kişilere ileten bir kamera sistemidir. Ip kameralar anakart ya da kayıt cihazı gibi yardımcı elemanlara ihtiyaç duymayan ileri kamera sistemleridir. Bu kameralar kullanım çeşitlerine göre kablolu ve kablosuz sistemler olarak ikiye ayrılır. Ip kamera sistemleri üzerinden gelen görüntüler anlık olarak izlenebilir. Yüksek derecede görüntü depolama hafızaları vardır. Firmamız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gerek analog gerekse ip kamera kurulum yapar. Dilerseniz kablosuz kamera sistemlerini firmamızdan talep edebilirsiniz.

 

Kamera Sistemleri Kurulum Fiyatları

Kamera sistemleri kurulum fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösterir. Ayrıca kurulumu yapılacak olan kamera sisteminin markası fiyatları en çok etkileyen faktördür. Bunun yanında analog kamera sistemi ya da ip kamera sistemi olması da fiyatları etkiler. Kablosuz kamera sistemlerinin maliyeti diğer kamera sistemlerine göre biraz fazladır. Ayrıntılı bilgi için firmamızı arayınız.

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84