Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Sultangazi Kamera Sistemleri Alarm

Sultangazi Kamera Sistemleri

Bireyler yaşadıkları her alanın güvenlikli ve gerekli korumalı olmasını ister. Yaşam alanları genel olarak ev, işyeri, okul ve ofislerdir. Bu açıdan bakıldığında kişi ve mal güvenliğini korumanın en kolay yolu kamera sistemlerinin kurulumunu sağlamaktır. Bu açıdan firmamız gelen tüm talepleri değerlendirerek tecrübeli ekibimiz montajı kısa süre içinde gerçekleştirecektir. Çift yünlü kamera ve tek açıdan ses özelliği ile özellikle evlerde kullanılmaktadır. Kurulan kamera sistemleri kayıtlı cihazlar eşliğinde saklı tutularak daha sonradan da izlenme imkânı bulunmaktadır. Sultangazi kamera Sistemleri sayesinde kendinizi güvende hissedin.

 

 

Kamera Sistemleriyle Tam Güvenlik

Teknik ekibimiz Sultangazi kamera sistemleri adı altında çalışmalarına devam etmektedir. Her türlü kameraların montajı yapılarak tam güvenli alanlar oluşturulur. Teknolojinin son ürünleri olan kamera sistemlerini farklı olarak değerlendirerek müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Özellikle ev kamera sistemleri kurulduktan sonra uzaktan kolaylıkla izlenilmektedir. Telefon, tablet ve bilgisayarlar aracılığı ile evde olup biten her şey detaylı olarak görülebilir. Kamera sistemleri 1.3megapiksel olarak ayarlanarak net görüntüler elde edilir. İstenilen alana kurulumu yapılan kameralar sayesinde müşterilerimizin içi artık daha rahat olabilir.

 

 

Bizce Sizin Sağlığınız Çok Önemli

Firma olarak tüm alanların kamera sistemleri tarafımızca monte edilmektedir. İstenilen mekânın özellikleri ön değerlendirme yapılarak kesinlik verilir. Sonrasında kalitesine ve özelliklerine göre seçim yapılır. İşyerlerinde tam koruma sağlamak orada olunmasa dahi güvenliğini sağlamak için bu kamera sistemlerine ihtiyaç duyulur. Özellikle bakıcıların kontrolü, hırsıza karşı koruma, kötü niyetli kişilerin deşifre edilmesi için güvenlik kamera sistemlerinin sunduğu kolaylıklardan yararlanmak gerekir. Ayrıca bir ortamda yaşanan bir olayın tanıklarını bulmak ve olayın sırrını çözmek için ilk başvurulan yer kameralardır.

%100 Güven Ve Memnuniyet

Her bina ve alana kurulumu yapılan kameralar güvenlik tedbiri, caydırıcı ve önleyici amacıyla kurulmaktadır. Bu nedenle kurulan tüm kameralar kaliteli malzemeden imal edilmiş olması ve görüntü kalitesinin çok net olması gerekir. Bulanık veya iyi görüntü vermeyen kameralar firmamız tarafından asla onaylanmaz. Sultangazi kamera sistemleri olarak her zaman bu konuda temkinli davranarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

 

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84