Kamera Sepetim 0850 304 4 616 / 0212 619 11 11 / 0216 572 55 10
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
 • GÜVENLİ SİTE

  100% Güvenlikli

 • ÜCRETSİZ KARGO

  400$ Üzeri Siparişlerde

 • SİPARİŞ HATTI

  -0850 799 0 500 -0212 667 92 49 -0212 667 84 84

 • CAZİP FİYAT

  Uygun Ödeme Koşulları

Sepetiniz boş!

Veledikarabaş Kamera Sistemleri,Alarm

VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA, SİSTEMLERİ FİRMALARI, AHD KAMERA KURULUMU MONTAJI

AHD KAMERA SİSTEMLERİ, VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA SİSTEMLERİ MONTAJI, VELEDİKARABAŞ KURULUMU ALARM SİSTEMLERİ KONULARINDA UZMANLAŞMIŞTIR

REFERANSLARIMIZI MUTLAKA İNCELEYİN

 

 

VELEDİKARABAŞ IN HERYERİNE UYGUN VE KALİTELİ AHD  KAMERA ALARM MONTAJLARI VE KURULUMLARI YAPMAKTAYIZ,VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA SATIŞ VE PAZARLAMA KONULARINDA UZMAN OLAN EKİBİMİZ SİZE HER TÜRLÜ TEKLİF VERME VE EN HIZLI ŞEKİLDE EN UYGUN VE EN KALİTELİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK İÇİN HAZIR OLACAKLARDIR.

FİRMAMIZ KURULDUĞU GÜNDEN BU YANA VELEDİKARABAŞ IN HER YERİNE HİZMET VERMİŞTİR.

VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ, VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA SİSTEMLERİ, AHD GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ, SATIŞ, MONTAJ, KURULUM, FİRMA, FİRMALARI, PROFESYONEL, BANKALAR, BANKA, AHD KAMERALAR

EKİBİMİZ TİTİZ VE KALİTELİ ÇALIŞMAKTADIR, VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA SATIŞ VE MONTAJ AŞAMALARINDA VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA FİRMALARI İÇİNDE SİZLERE ELİNDEN GELDİĞİNCE YARDIM EDECEKLERDİR. DAHA İYİSİNİ DAHA UYGUNA YAPMA HEDEFİNDE OLAN FİRMAMIZ SİZLERİNDE DESTEĞİYLE HER GEÇEN GÜN DAHA DA BÜYÜYECEKTİR.

 

VELEDİKARABAŞ AHD GÜVENLİK KAMERALARI , HEM KALİTE BAKIMINDAN HEMDE FİYAT BAKIMINDAN HER GÜN BİRAZ DAHA İLERLEMEKTEDİR. ÖRNEĞİN İYİ BİR , AHD DIŞ ORTAM GÜVENLİK KAMERASI İLE 100METRE İLERDEKİ BİR CANLIYI NET OLARAK GÖREBİLİRSİNİZ VEYA 1KİLOMETRE İLERİYE, KABLOSUZ GÜVENLİK KAMERASI, YERLEŞTİRİP SESLİ VE GÖRÜNTÜLÜ OLARAK ÇOK NET BİR GÖRÜNTÜ ELDE EDEBİLİRİZ. 

ARTIK OFİSİNİZDE ÇALIŞAN ELEMANLARINIZIN NE YAPTIĞINI NE KONUŞTUGUNU MÜŞTERİNİZLE NASIL BİR İLETİŞİM KURDUĞUNU SESLİ OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ OFİS İÇİN KULLANDIĞIMIZ İP ETHERNET KAMERALAR BU İŞ İÇİN İDEALDİR. AMA OFİSİNİZDE BİR KAÇ TANE ODAYI İZLEMEK VEYA DİNLEMEK İSTİYORSANIZ DVR KAYIT CİHAZI KULLANMAK DURUMUNDAYIZ BU KAYIT CİHAZLARI SESLİ VE SESSİZ OLARAK İKİYE AYRILIRLAR SESLİ OLANLARIN FİYATLARI SESSİZ OLANLARA GÖRE %25 DAHA PAHALIDIR.

BURDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN PİYASADA ÇOK UCUZ , ÇOK KÖTÜ KAYIT CİHAZLARI SATILMAKTADIR. VELEDİKARABAŞ UCUZ GÜVENLİK KAYIT CİHAZLARI , KİMİ ZAMAN HATALI KAYIT YAPMAKTA VEYA HİÇ KAYIT YAPMAMAKTADIR SİZİN İÇİN EN ÖNEMLİ BİR ANI KAYIT YAPMADIĞINI DÜŞÜNÜN O ZAMAN KAMERANIN HİÇ BİR ÖNEMİ KALMAMAKTADIR. SİZE VERİLEN TEKLİFLERDE KAYIT CİHAZLARININ D1 OLUP OLMADIĞINI SORUN. YANİ DVR KAYIT CİHAZI KULLANILDIĞI SÜRECE SORUN OLMAZ.

 

ELEKTRONİK DALINDA TEKNOLOJİ İLERLEDİKÇE ; AHD KAMERA SİSTEMLERİ , DE HEM ÇEŞİT HEMDE KALİTE BAKIMINDAN ÇOK DEĞİŞİK AÇILIMLARA SEBEBİYET VERMEKTEDİR. ÖRNEGİN SIRADAN BİR GÜVENLİK KAMERASI İLE İSTENİLEN UZAKLIKTAKİ BİR MESAFEDEN İSTENİLEN GÖRÜNTÜ ELDE EDİLEBİLİR YANİ 200 MT İLERDEKİ BİR ALANI VEYA 1000MT İLERDEKİ BİR ALANI VEYA 100KM İLERDEKİ BİR YERİ KABLOSUZ İZLEYEREK DVR KAYIT CİHAZINIZA KAYIT YAPABİLİRİZ.

GÜVENLİK SİSTEMLERİ GÖRÜNTÜ KALİTESİ BAKIMINDAN DA EN ÜST DÜZEYDEDİR. AHD KAMERA ÜRETİMİ YAPAN FİRMALARIN REKABETİ VE TEKNOLOJİK BİLGİNİN ARTMASI SEBEBİ İLE ÇOK KALİTELİ ÜRÜNLER ÇOK CAZİP FİYATLARA SATILMAKTADIR, HAL BÖYLEYKEN AHD KAMERA İHTİYACI OLAN KİŞİ, KURUM VEYA İŞ YERLERİNİN DAHA UYGUN FİYATLARA , GÜVENLİK SİSTEMLERİ , KURMASI DEMEKTİR. BURDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN; AHD KAMERA GÜVENLİK SİSTEMİ, KURDURDUĞUNUZ FİRMANIN KALICI GEÇMİŞİ OLMASI VE GÜVENİLİR OLMASINA DİKKAT ETMEK GEREKİR.

ARTIK BU İŞTEN HİÇ ANLAMAYAN KİŞİLER BİLE GÜVENLİK SİSTEMİ İŞİ YAPMAKTADIR. ALACAĞINIZ YERİN GEÇMİŞİNİ REFERANSLARINI VE AHD KAMERALARIN DETAY ÖZELLİKLERİNİ İYİ İNCELEMENİZ TAVSİYE OLUNUR. GÜVENLİK KAMERALARINDA ÖZELLİKLE DIŞ ORTAMDA KULLANILAN GÜVENLİK KAMERALARI NIN LED SAYISININ YÜKSEK OLMASINA VE EN AZ 700TVL VEYA DAHA ÜSTÜ OLMASINA DİKKAT ETMELİSİNİZ. BİZ VELEDİKARABAŞ ALARM KAMERA OLARAK HER TÜRLÜ BİLGİYİ HERHANGİ BİR ÜCRET TALEP ETMEDEN VERMEYE HAZIRIZ VEYA HER TÜRLÜ GÜVENLİK HİZMETLERİNİZ İÇİN ÜCRETSİZ KEŞİF YAPARIZ.

KABLOSUZ GÜVENLİK KAMERASI TEKNİK BİLGİSİ, GİZLİ GÜVENLİK KAMERASI TEKNİK BİLGİSİ, KAMERALI KAPI TELEFONLARİ TEKNİK BİLGİSİ, VEYA GECE GÖRÜŞLÜ GÜVENLİK KAMERASI, DETAY ÖZELLİKLERİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİR VE HER TÜRLÜ BİLGİYİ ALABİLİRSİNİZ. BEBEK GÜVENLİK KAMERASI , İÇİN ODANIN HERHANGİ BİR YERİNE GİZLİ KAMERA MONTE EDİLİR, GİZLİ KAMERA GÖRÜNTÜLERİ CD YE VEYA FLASH BELLEKLERE YEDEK ALINIR. KAPIDA KAMERA OLMASI VEYA GÖRÜNTÜLÜ KAPI ZİLİ OLMASIDA GÜVENLİĞİNİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR. RENKLİ KAMERALAR LA ÇOK NET KALİTELİ GÖRÜNTÜ ELDE EDEBİLİRİZ. EVİNİZE GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU, YAPTIRDIĞINIZDA GÜVENLİK KAMERASI FİYATLARI GÜNLÜK GARANTİ BANKASI DOLAR KURU ÜZERİNDEN TL ÇEVRİLİR.

GÜVENLİK KAMERASI FİYATLARI, GÖRÜNTÜNÜN KALİTELİ OLMASINA, GECE VEYA GÜNDÜZ GÖRÜŞLÜ OLMASINA , SONY VEYA CMOS OLMASINA ,LED SAYISINA VE DAHA BİR ÇOK SEBEPTEN DOLAYI DEĞİŞMEKTEDİR. VELEDİKARABAŞ GÜVENLİK FİRMALARINDAN ALDIĞINIZ TEKLİFLERİN SADECE FİYATLARINA BAKARSANIZ YANILMIŞ OLURSUNUZ AHD KAMERALARIN ÖZELLİKLERİNE,  AHD DVR KAYIT CİHAZININ ÖZELLİKLERİNE GÖRE FİYATLAR ÇOK DEĞİŞİR. ÖRNEĞİN 4 KAMERALI BİR AHD KAYIT CİHAZINI 50 VE 500 DOLAR ARALIĞINDA BULABİLİRSİNİZ.

AHD KAMERA SİSTEMLERİNDEKİ BU FİYAT FARKLILIKLARI HER TÜRLÜ GÜVENLİK MALZEMELERİ İÇİN GEÇERLİDİR. KABLOSUZ GÜVENLİK KAMERALARI, GÜVENLİK KAMERA FİYATLARI, BAKIMINDAN BİRAZ DAHA PAHALIDIR, GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ, KURULUMU YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DETAYLI BİLGİ ALMALARINI TAVSİYE EDERİZ. GÜVENLİK KAMERASI, KABLOSUZ GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ, KAMERALI KAPI ZİLİ, VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA TAKİP SİSTEMLERİ, KABLOSUZ GÜVENLİK KAMERALARI, RENKLİ KAPI TELEFONU, GÖRÜNTÜLÜ KAPI TELEFONU, KAMERALI KAPI TELEFONU, ÜRÜNLERİMİZDEN BAZILARI.

 

VELEDİKARABAŞ GÜVENLİK KAMERASI, VELEDİKARABAŞ AHD KAMERA SİSTEMLERİ FİYATLARI
VELEDİKARABAŞ GÜVENLİK KAMERA FİYATLARI, VELEDİKARABAŞ MOBESE KAMERALARI

Bu Site Data Gvenlik Tarafindan Yapilmistir.
iletisim : 0212 667 84 84